Rezultatai Vištytis Gravel 2020-09-05

Rezultatai Vištytis Gravel Fondo 2019-09-15

Rezultatai Vištytis Gravel Fondo 2018-09-16

Vištytis Gravel dviračių maratonas 2021-09-18

 

2021 rugsėjo 18 d. (šeštadienį) startuos Vištytis Gravel dviračių maratonas.

Trasos 57 km, 72 km ir 107 km žvyrkeliais, miškų ir laukų keliais Vištyčio regioniniame parke, Suvalkų kalvyne išskirtinio grožio apylinkėse. 

Atsižvelgiant į oro prognozę, trasos dalinai pakeistos geresniais keliais. Dėl to pailgėjo trumpiausia trasa iki 57 km, įdėjus daugiau gero žvyrkelio ir asfalto aplink, vietoj purvinų lauko keliukų. Bet visose trasose bus šlapių vietų dėl lietaus.

Registracija galioja užpildžius šią formą ir sumokėjus starto mokestį. Registration form and start fee:

http://dviratai.lt/vistytis-gravel-fondo/vistytis-grandfondo-egistracija.html 

Pagal LR Vyriausybės reikalavimus dalyviams būtinas Galimybių pasas ar jį atitinkantis dokumentas naudotis kempingo paslaugomis. Pateikti registracijos metu.

 

 1. Startas ir finišas kempinge „Viktorija”, Čižiškiai, Vilkaviškio raj. https://goo.gl/maps/XJB1kEwXd1o

9:00 val. numerių išdavimas ir registracija vietoje.

11:00 val. 107 km startas

11:05 val. 72 km startas.

11:10 val. 57 km startas.  

Finišas uždaromas 18 val. 

Nugalėtojų apdovanojimai kiekvienai distancijai per 1 val. po lyderių finišo ir rezultatų patikrinimo.

 

 1. Trasos, navigacija

Dalyvis turi pravažiuoti trasą per kontrolinį laiką iki 18 val. Vėliau už dalyvio pasilikimą trasoje organizatoriai neatsako, jo gali nelaukti ir nefiksuoti laiko.

Trasos eina nuošaliomis, kalnuotomis ir gražiomis Vištyčio regioninio parko vietomis. Trasos nepaženklintos, ramaus eismo keliais be eismo apribojimų. Dalyviai privalo laikytis Kelių eismo taisyklių ir kiekvienas atsakingas už savo elgesį bei jo pasekmes. Daug pakilimų ir nuokalnių. Danga žvyrkelis, laukų ir miškų keliai, bekelė, vietomis smėlėta ir purvina. Nedaug asfalto.

GALUTINĖS TRASOS BUS PASKELBTOS RUGSĖJO 16 D. VAKARE. 

Bus atsiųstos el. paštu registruotiems dalyviams. 

Dalyvių prisijungimas prie Gravel LT klubo Stravoje rezultatams  https://www.strava.com/clubs/472846 

VIŠTYTIS GRAVEL distancijos.

57 km, pakilimas ~700 m.

57 km GPX parsisiųsti https://easyupload.io/pw8p0c 
57 km Garmin Connect https://connect.garmin.com/modern/course/77742615 

72 km, pakilimas ~930 m.

72 km GPX parsisiųsti https://easyupload.io/e9szmx  
72 km Garmin Connect https://connect.garmin.com/modern/course/77743136 

107 km, pakilimas ~1600 m Apima pasienio kelią ir šiaurinę parko dalį iki Pajevonio. 

107 km GPX parsisiųsti https://easyupload.io/2zntct 
107 km Garmin Connect https://connect.garmin.com/modern/course/77742597 

 

FINIŠAS (nauja vieta) bus pažymėtas vėliavomis ir kūgeliais visoms trasoms prieš asfaltą už 3 ežerų regyklos https://goo.gl/maps/Fe9qAB8JPMZzq2vZ6 

FINIŠE PRIVALOTE SULĖTĖTI AR SUSTOTI, kad teisėjai užfiksuotų jūsų numerį. NUMERIS TURI GERAI MATYTIS, NEUŽLANKSTYTAS.

Paskutiniai 2,2 km ramus grįžimas nuo kalno į kempingą. 

Garmin ir kitiems navigacijos įrenginiams įsikelti GPX failą į navigaciją. 

Jei naudositės telefonu, įsirašykite Osmand, Kamoot arba Maps.me programėles, kurios veikia tik su GPS be interneto. Osmand, Kamoot programėlėms tinka Gpx failas. Maps.Me programėlei parsisiųskite Google Earth KML formato bylą. 

SVARBU!!! Daugelyje trasos vietų internetas neveiks. Todėl netinka Google Maps programa, kuri veikia tik su internetu. Labai rekomenduojame atvykus į Vištytį nusistatyti savo mobiliojo ryšio operatorių rankiniu būdu (Telia, Bitė, Tele2 ar kt.). Nes pasienyje stiprus Rusijos operatorių tinklas, kuris automatiškai permuša Lietuvos tinklus. Rusijos tinklų paslaugos labai brangios.

 

Instrukcija navigacijai telefonu:

1) Parsisiunčiate File manager į telefoną. Pvz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alphainventor.filemanager 

2) Įsikeliate gpx arba KLM formato bylas į telefoną ir susirandate kur jos yra per File manager.

3) Atsidarote ir priskiriate bylas kuriai nors navigacijos programėlei, kuri dirba tik su GPS be interneto. Tam reikia instaliuoti programėlę pvz . Osmand ar Maps.Me ir atsisiųsti jai skirtą Lietuvos žemėlapį. Viskas nemokama.

4) Trumpa instrukcija kaip įsikelti KLM failus į Maps.me su nuotraukom
https://www.cyclingabout.com/smartphone-navigation-import-kml-routes-into-the-maps-me-app/ 
Atsisiusti emailu failus į savo el. paštą telefone ar įsikelti iš kompo. Atsidaryti laišką. Paspaudus ant failo palaikyti 1 sek kol pasirodys programėlės, su kuriomis atidaryti KLM failą.
Pasirinkti Maps.me ir įsirašyti failą į Bookmarks.
Kai norite juo naudotis, įsijungti Maps.me su įjungtu Gps. apačioje dešinėje atsidaryti Bookmarks, išsirinkti norimos dienos trasą.

Maps.me help https://support.maps.me/hc/en-us/articles/207895029-How-to-import-bookmarks- 

Kita puiki navigacija telefone be interneto, tik su GPS yra OsmAnd programa (androidams).
Parsisiųsti, instaliuoti., įsikrauti LT žemėlapį. Išsaugoti telefone gpx failus su trasa. Failų saugyklos aplanke atsidaryti gpx failą ir atidarant telefonas paklaus, su kuria programa. Pasirinkti Osmand / Visada. maršrutą įrašys. Atsidarius su programa pasirenkit ir keliauji.

  

 1. Dalyviai, grupės, apdovanojimai:

Dalyviai tik pilnamečiai(-ės) (yra 18 m.), susipažinę su šiais nuostatais ir jiems pritariantys, užsiregistravę į renginį. 

Dalyviai gali lenktyniauti arba važiuoti sau patogiu tempu. Visiems fiksuojamas  finišo eiliškumas ir laikas rankiniu būdu, sekundžių tikslumu.  Prizininkai vietoje turi pateikti rezultatą Stravoje. Nėra Stravos - nėra rezultato, nėra apdovanojimų.  Prisijungti prie Gravel Fondo renginio https://www.strava.com/clubs/472846  Galutiniai visų dalyvių rezultatai bus per 1-2 d. www.dviratai.lt 

Apdovanojimai ir prizai įteikiami tik vietoje. Neatsiėmę prizų dalyviai netenka teisės į juos.

 

Lenktynių apdovanojimas:

Visų trasų greičiausi 1-3 vietos absoliutūs nugalėtojai vyrai ir moterys apdovanojami prizais. Nugalėtojai nustatomi pagal finišo eiliškumą, laiką ir įrašą Stravoje dėl trasos atitikimo. 

 Jei prireikė sutrumpinti, pakeisti trasą ar jos nebaigti – dalyvis turi pranešti teisėjams. Rezultatuose tai bus pažymėta.

Lenktynės dėl prizų pagrįstos sąžiningumu ir garbingu elgesiu. Jei teisėjai manys, kad dalyvis negali pretenduoti į prizą dėl nesportiško elgesio ir nesąžiningo varžymosi – toks dalyvis bus paskelbtas DSQ, jo rezultatas anuliuotas ir tai paskelbta Dviratų tinklapyje ir FB. Visi dalyviai registracijos metu ir pasiimdami starto numerį sutinka su šiom sąlygom.

 

 1. Registracija ir starto mokestis

Registracija galioja užpildžius šią formą ir sumokėjus starto mokestį. Registration form and start fee:

http://dviratai.lt/vistytis-gravel-fondo/vistytis-grandfondo-egistracija.html 
- 21 eur iki 2021 rugsėjo 14 d./ till 14 September 2021
- 25 eur rugsėjo 15-17 d. / September 15-17
- 30 eur starto vietoje varžybų dieną/ in start place before the race. 

Į starto mokestį įtrauktas maitinimas finiše, kempingo mokestis ir Vištyčio regioninio parko bilietas. Start fee include hot meal after finish, camping ticket and regional park ticket. Dėl LRV reikalavimų būtinas Galimybių pasas, nes startas-finišas kempinge. EU green passport or similar document required (vaccinated or tested for C19).

Starto mokestis/payment į VšĮ „Dviratai“ sąskaitą/account nr. LT707300010124710435, AB bankas „Swedbank“. Mokėjimo paskirtis: VT ir dalyvio vardas pavardė (visų dalyvių, jei mokama už kelis). Patyment details: VT and name of participant.

Be mokesčio registracija negalioja. 

 

Dalyvis gauna: kempingo mokestis, regioninio parko lankytojo bilietas (1 eur), starto numeris; parinktos ir patikrintos trasos; maitinimas po finišo (karštas patiekalas klailiena arba vištiena, vegetarams blyneliai); kontrolinis punktas ir pagalba būtinu atveju; teisėjavimas ir laiko fiksavimas.

Persirengimo kambariai atskirai vyrams ir moterims (kavinės II a. kur numerių išdavimas). Renginio metu veikianti kavinė ir vaikų žaidimo kambarys šalia jos. Dušai ir dviračio plovimas po finišo. Pirtis po finišo 3 €/žmogui. Graži sutvarkyta kempingo aplinka prie Vištyčio ežero.

Parkavimas aikštelėje prie įvažiavimo į kempingą.

 

 1. Dviračiai ir privalomas inventorius. MTB (kalnų), gravel, CX arba kiti dviračiai su plačiomis grubaus protektoriaus padangomis žvyrkeliams ir lauko keliams.

Privaloma: šalmas (be jo negalima startuoti); telefonas ar navigacijos įrenginys su įrašyta trasa (gpx failas); atsarginė kamera (patartina 2 vnt.); pompa ir mentelės padangos montavimui; 2 gertuvės; maistas ar energetiniai papildai.

Rekomenduojame turėti grandinės sujungimo narelius (quick link), multifunkcinį įrankį, powerbanką ar atsargines baterijas telefonui/navigacijai 100 ir 150 km trasose.

 

 1. Formatas ir saugumas.

Jūs sprendžiate kaip važiuosite. Lenktyniausite dėl prizų ir vietų ar minsite ramiai, pasigrožėdami įspūdingais Vištyčio regioninio parko kraštovaizdžiais.

Jei nesivaržote, rekomenduojame važiuoti grupėmis su panašaus pajėgumo ir tikslų dviratininkais. Lenktynininkams – kaip išeis.

 Vištytis Gravel yra dviračių ir nuotykių maratonas "Tik savo jėgomis" su pilna dalyvio atsakomybe, be išorinės pagalbos trasoje. Be pašalinio lydinčio transporto, be išorinės tech. ir kitokios pagalbos. Tik maitinimo punktai (pagal galimybes, bus paskelbta prieš renginį) ir teisėjai kontroliniuose punktuose ir trasoje. Dėl rezultato dalyvis turi pravažiuoti pasirinktą trasą. Maitinimas ir dviračio tvarkymas savo ir pakelės parduotuvėse. 

 

Dalyviai turi įsirašyti pasirinktą trasą į savo navigacijos įrenginį ir ją sekti važiavimo metu. Tinka Garmin, Wahoo, Polar, Suunto, Sigma, kt. arba telefonas su GPS programa (OsMand, Maps.Me, Kamoot, kt.) kurią reikia įsidiegti telefone. Vandeniu, maistu, dviračio techniniu aptarnavimu ir savo saugumu trasoje dalyviai pasirūpina patys.

Trasose bus 1 maitinimo punktas. Ten bus vandens, Colos, bananų, sausainių. Bet nuvažiuoti 107 km ir 72 km vien tik MP atsargų neužteks, MP veiks ribotą laiką.

 Maisto parduotuvės Akmenynuose ir Pajevonyje (tik 107 km trasa). Vandens galima pakeliui pas žmones. Dalyviai turi įvertinti visas aplinkybes.

 

Kritiniu ar nelaimės atveju (sulūžo dviratis, nugriuvote ar dėl kitų rimtų priežasčių nebegalite tęsti maratono) eiti į artimiausią didelį kelią, kur gali privažiuoti teisėjų mašina. Skambinti, tiksliai pasakykite kur esate (turėsite GPS) ir laukti pagalbos. Daugelyje vietų trasose teisėjų mašina negalės neprivažiuoti ir pagalbos niekas greitai nesuteiks.  Organizatoriai pagal galimybes atvažiuos jūsų paimti ir paveš iki finišo. Esant ypatingam atvejui, dėl skubios medicinos pagalbos skambinti 112. Kadangi visi turės GPS įrenginius, galės tiksliai pasakyti, kurioje vietoje yra. Padėkite vieni kitiems trasoje. Pirmiausia įvertinkite jėgas, nerizikuokite sudėtingose vietose. Jūs patys atsakote už save ir pasekmes. Teisėjai trasoje atsarginių detalių, kamerų, pompų nevežios ir dviračių neremontuos. Įvertinkite riziką.

 

Keliai gali būti purvini, slidūs, klampūs, pavojingos nuokalnės, vietom sunkiai pravažiuojami. Būtina įvertinti dviračio greitį, trajektorijas, atstumą tarp dviratininkų. Trasa eina mažai gyvenamomis kalvotomis vietomis. Gali pasitaikyti žvėrių (elniai, stirnos, kt.) ar šunų kaimuose.

 

 1. Bendra tvarka

Numeris tvirtinamas ant vairo, negalima užlankstyti ar paslėpti. 

Starto vietoje organizatoriai duoda startą ir grupė išvažiuoja nurodyta trasa. Maratono eigoje dalyviai išsiskirsto pagal savo tempą ir važiuoja pasirinktą trasą jiems patogiu greičiu, sustodami pailsėti, pavalgyti, atsigerti kaip jiems patogu. Dalyviai privalo laikytis Kelių eismo taisyklių. 

Finišavus iškart privaloma pasižymėti finiše savo laiką. Pretenduojant į apdovanojimus, po finišo teisėjui būtina pateikti trasos įrašą Stravoje ar Garmin Connect.

 

 1. Nakvynė kempinge „Viktorija“ prie Vištyčio ežero.

Rekomenduojame atvykti iš vakaro, apsigyventi kempingo „Viktorija“ viešbutyje ar nameliuose. Galima pasilikti po finišo ir gerai praleisti savaitgalį Vištyčio regioniniame parke. Rezervacija 869870328. Kainos http://poilsiavieteviktorija.simplesite.com/

 

 1. Šeimos ir laisvalaikis

Šalia kempingo yra pėsčiųjų takai Mažasis Šaltinėlio takas 2,4 km arba Didysis takas 7 km pro Pavištyčio piliakalnį ir 3 ežerų regyklą. Iki Vištyčio akmens 9 km.

 

 1. Dalyvio atsakomybė. Dalyviai patys atsako už savo turtą ir sveikatą, materialinę ir kitokią žalą sau ir aplinkiniams susijusią su dalyvavimu renginyje. Dalyviai neturi jokių pretenzijų organizatoriams dėl nelaimingų atsitikimų ar materialinių nuostolių.

 

 1. Informavimas apie asmens duomenų tvarkymą:
 2. Renginio organizatorius - duomenų valdytojas, atsakingas už asmenų, dalyvaujančių „Vištyčio Gravel maratonas 2021-09-18“ renginyje, pateiktų duomenų rinkimą ir tvarkymą.
  2. Dalyvių duomenys gaunami juos pateikiant užpildžius registracijos formą ir tvarkomi teisėtu duomenų valdytojo interesu – „Vištyčio Gravel Fondo“ renginio organizavimo, jo įgyvendinimo ir dalyvio dalyvavimo jame tikslais:
  2.1. informacija apie vardą, pavardę, gimimo datą duomenys yra tvarkomi dalyvio užregistravimo dalyvaujant renginyje apdorojimui, administravimui ir įsitikinimui, kad dalyvis yra pilnametis bei gali savarankiškai dalyvauti renginyje arba privalo turėti tėvų arba globėjų sutikimą;
  2.2. informacija apie telefono ryšio numerį, el. pašto adresą, gimimo datą, lytį, šalį, miestą, klubą ar komandą taip pat duomenys apie pasiektus rezultatus renginyje (laiką, pravažiuotą atstumą) tvarkomi informavimo ir renginio organizavimo tikslais (aktualiai informacijai apie renginį išsiųsti, rezultatams nustatyti, apdovanojimams parengti, nustatyti kategorijas, kuriose dalyvaujama renginyje (pagal trasą, lytį, amžių ir kt.);
  3. Dalyvis turi pateikti 2.1. ir 2.2. p. nurodytus duomenis registracijai įvykdyti bei įgyvendinant renginio tikslus.
  4. Duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, amžiaus grupę, lytį, pasiektus rezultatus, taip pat miestą ir šalį, klubą ar komandą yra viešai skelbiami dviratininkų internetiniuose forumuose, socialiniuose tinkluose, spaudos ir žiniasklaidos šaltiniuose. Siekiant užtikrinti rezultatų skaidrumą, registruodamasis dalyvauti renginyje, dalyvis automatiškai sutinka, kad šie duomenys būtų viešai skelbiami socialinio tinklo Facebook “Dviratai” puslapyje ir tinklapyje dviratai.lt.
  5. Kiekvienas dalyvis užsiregistravimu savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti informavimo tikslais, pvz., socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje ir kt.
  6. Dalyvio duomenys saugomi:
  6.1. duomenys apie dalyvio telefono ryšio numerį, el. pašto adresą – 3 metus nuo dalyvio užsiregistravimo dalyvauti renginyje dienos ir viešai neskelbiami.
  6.2. duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, gimimo datą, lytį, šalį, miestą, klubą, taip pat duomenys apie pasiektus rezultatus renginyje (laiką, pravažiuotą atstumą) – statistikos/istoriniais tikslais ir nėra ištrinami, skelbiami viešai.
  7. Tikslinės rinkodaros tikslais Jūsų duomenų nenaudojame ir jų neperduodame trečiosioms šalims.
  8. Pagal Bendrąjį Duomenų Apsaugos Reglamentą, Jūs turite šias keturias teises:
  8.1. Prieštarauti mūsų teisei laikyti ir naudoti Jūsų asmens duomenis. 
  8.2. Paprašyti duomenų, kuriuos turime surinkę apie Jus, kopijos.
  8.3. Paprašyti visų Jūsų duomenų ištrynimo iš mūsų sistemos arba pataisymo.
  8.4. Paprašyti nuasmeninti Jūsų norimus duomenis. Tai reiškia, kad Jūsų duomenys (vardas, pavardė, t.t.) bus nerodomi viešai.

 

 14. Informacija tel. 8-699-33661 Linas Vainius, VšĮ Dviratai valdybos narys

 

Organizatoriai VšĮ „Dviratai“ www.dviratai.lt

Partneriai:

Vištyčio regioninis parkas

Kempingas „Viktorija“

Rėmėjai: Maistas Sportui (maistiniai papildai sportui ir aktyviam laisvalaikiui), Dvirtex (dviračiai, detalės, priedai)