KAIŠIADORIŲ DVIRAČIŲ TURAS 2021-07-11 trumpa informacija

 

Nuostatai: http://dviratai.lt/kaisiadoriu-lenktynes/kaisiadoriu-lenktynes-nuostatai.html 

Registracija http://dviratai.lt/kaisiadoriu-lenktynes/kaisiadoriu-turas-registracija.html 

Tėvų sutikimas dėl nepilnamečių  

Starto vieta – konferencijų centras prie restorano „Bačkonys“, Bačkonių km., Kaišiadorių raj.

 

Atvykimas magistrale A1/E85 iki nusukimo į Bačkonis ir važiuoti į "Bačkonių" restoraną.

Atvykimas nuo Kauno  

Atvykimas nuo Vilniaus



Programa:

Nuo 9:00 starto numerių išdavimas ir registracija Konferencijų centre „Bačkonys“.

10:30 Startas 33 km 2 ratai.

11:50 Finišas 33 km distancija. Laiko limitas 1:20 val.

12:00 Startas 66 km 4 ratai.

14:20 Finišas 66 km distancija. Laiko limitas 2:20 val.

14:30 Startas 99 km 6 ratai.

17:30 Finišas 99 km distancija. Laiko limitas 3 val.

 

Instruktažas registruotų komandų automobilių vairuotojams 15 min prieš startą.
Apdovanojimai 30 min po kiekvienos distancijos finišo konferencijų centre „Bačkonys“.

 

Praktinė informacija Kaišiadorių dviračių turo dalyviams.

1) Varžybų centras, numerių išdavimas, apdovanojimų vieta.
Konferencijų centras "Bačkonys" https://goo.gl/maps/Ro9qi2tpJXtCEnga8
WC, dušai, persirengimo kambariai vyrams ir moterims.
Geriamas vanduo iš krano į gertuves šalia registracijos.
Šalia parkas ir tvenkinys, pavėsinės.

GERIAMAS VANDUO
Šalia trasos ir parkingų yra kempingas "Bačkis".
https://goo.gl/maps/6Yf3Py8fC6avrXee9
Ten bėga šaltinio vanduo iš krano. Skanus, geriamas.
Vandenį semti galima, kitur aplink šaltinį nevaikščioti, privati teritorija.

2) Kava, maitinimas restorane "Bačkonys" šalia
https://goo.gl/maps/KHpFRCg9aY7mfs5MA
Dviratininkams bus pasiūlytas meniu iš greitai paruošiamų patiekalų:
- vištienos krūtinėlė su ryžiais, daržovėmis;
- bulviniai blynai, kugelis;
- lietiniai su varške;
- šaltibarščiai.
Kiti patiekalai gaminami ilgiau.

3) Atvykimas.
Atvykimas nuo posūkio į Bačkonis iš autostrados, ties "Kvistija" degaline.
Per Žiežmarius bus apribotas eismas varžyboms, nevažiuoti.

Atvykimas nuo Kauno https://goo.gl/maps/BoufxEhgc333bMqB7

Atvykimas nuo Vilniaus https://goo.gl/maps/58Bpv7mwziAg6Xf58

4) Parkavimas:
Mašinas statome tik parkinguose. NESTATYTI MAŠINŲ ANT KELIO TRASOJE.

Parkingas nr. 1. didelė žvyruota aikštelė arti sankryžos. Paliekame švarą po savęs, privati teritorija :-)
https://goo.gl/maps/oWiE7JN4GAv8ZzLN8

Parkingas Nr. 2 prie pat starto. https://goo.gl/maps/NThAUKBtdsCtATJS6

Parkingas Nr. 3 prie varžybų centro tik atvykus ryte ir palikti mašinas visai dienai. Vėliau įleidžiama nebus.
https://goo.gl/maps/XYjdTgjrUmzu27AD8

5) Komandų mašinos.
Registruotų komandų automobiliai per briefingą prieš startą gaus geltonas juostas ant automovbilio priekinio stiklo viršuje.
Prisiklijuoti su lipnia juosta viršuje prie stiklo iš vidaus.

 

Lenktynių trasa: ratas su finišo įkalne https://www.strava.com/segments/28752342 

Bačkonių restoranas > Žiežmariai > Mūro Strėvininkai > Liutonys > Bačkonys. Prieš laikrodžio rodyklę, visi posūkiai į kairę. Finišas į kalną kur įvažiavimas į „Bačkonių“ restoraną.

Startas 10:30 val. Distancija 33 km/2 ratai. Amžiaus grupės:

VC-14 Berniukai nuo 2008 m. iki 2007 m. 
MC-14 Mergaitės nuo 2008 m. iki 2007 m.
VC-16 Berniukai nuo 2006 m. iki 2005 m.
MC-16 Mergaitės nuo 2006 m. iki 2005 m.
VC-18 Vaikinai nuo 2004 m. iki 2003 m.
MC-18 Merginos nuo 2004 m. iki 2003 m.
VC-19 Vyrai nuo 2002 m. iki 1992 m.
MC-19 Moterys nuo 2002 m. iki 1992 m.
VC-30 Vyrai nuo 1991 m. iki 1982 m.
MC-30 Moterys nuo 1991 m. iki 1982 m.           
VC-40 Vyrai nuo 1981 m. iki 1972 m.
MC-40 Moterys nuo 1981 m. iki 1972 m.
VC-50 Vyrai nuo 1971 m. iki 1962 m.
MC-50 Moterys nuo 1971 m. ir vyresnės
VC-60 Vyrai nuo 1961 m. iki 1952 m.
VC-70 Vyrai iki 1951 m.
Komandų įskaita (3 greičiausių komandos atstovų laiko suma)

 

Startas 12:00 val. Distancija 66 km/4 ratai. Amžiaus grupės:

MB-19 Moterys nuo 2002 m. iki 1992 m.
MB-30 Moterys nuo 1991 m. iki 1982 m.
VB-18 Vaikinai nuo 2004 m. iki 2003 m.
VB-19 Vyrai nuo 2002 m. iki 1992 m.
VB-30 Vyrai nuo 1991 m. iki 1982 m.
VB-40 Vyrai nuo 1981 m. iki 1972 m.
VB-50 Vyrai nuo 1971 m. iki 1962 m.
Komandų įskaita (3 greičiausių komandos atstovų laiko suma)

 

Startas 14:30 val. Distancija 99 km/6 ratai. Amžiaus grupės:

VA-18 Vaikinai nuo 2004 m. iki 2003 m.
VA-19 Vyrai nuo 2002 m. iki 1992 m.
VA-30 Vyrai nuo 1991 m. iki 1982 m.
VA-40 Vyrai nuo 1981 m. iki 1972 m.
VA-50 Vyrai nuo 1971 m. iki 1962 m.
Komandų įskaita (3 greičiausių komandos atstovų laiko suma)

 

Starto sąrašas 

Starto nr. Vardas Pavardė Gimė Grupė Klubas Miestas
16 Rokas Adomaitis 2004 VA18 Klaipėdos "Viesulo" SC Klaipėda
27 Mantas Andriuškevičius 1987 VA30 NSport- Nikeliuotas špykis Alytus
121 Vytautas  Andruška  1960 VC60 Velopeak Hunters Klaipėda 
140 MYKOLAS ARBATAITIS 2008 VC14 VILKAVIŠKIO SM-DSK AIRA Vilkaviškis
122 Dzeraldas Arminas 1971 VC50 Dviratai-Daistatus Kaunas
141 Adomas Armonas 1993 VC30   Kaunas
45 Vilmantas Audzijonis 1969 VA50 Kaunas Cycling Team Kaunas
142 Žilvinas Augustinas 1976 VC40 VeloRatai Kėdainiai
143 Edvinas Babikaitis 1985 VC30 BSS IT Racing Kaunas
26 Arminas Balanaitis 1987 VA30 Impuls Racing Team Vilnius
6 Mantas Balčiūnas 1997 VA19 Kaunas Cycling Team Vilnius
81 Papi Balčiūnas 1983 VB30   Panevėžys
55 Vidmantas Banys 1987 VB30 Impuls Racing Team Kaunas
56 Simas Barkauskas 1993 VB19 Velopeak Hunters Klaipėda
42 Mažvydas Beiga 1980 VA40   Kaunas
3 Justas Beniušis 1997 VA19 Klaipėdos "Viesulo" SC Klaipėda
82 Arunas Benkevicius 1983 VB30 Antaris Team Vilnius
102 Mindaugas  Beržanskis 1987 VB30 Velo Ghost Veloma Klaipėda
144 Arūnas Bičius 1983 VC30   Kaunas
181 Mantė  Bidvaitė 2006 MC16 Klaipėdos "Viesulo" SC Klaipėda
17 Justinas Bieksa 2004 VA18 Colibri Cycling Vilnius
123 ARNAS BIRIUKAS 2008 VC14 VILKAVIŠKIO SM-DSK AIRA Vilkaviškis
7 Mantas Bitinas 2002 VA19 Ampler Development Team Panevezys
120 Paulius Bogavičius 2004 VB18 VMSC DSK "Vitus" Vilnius
145 Rokas Bucevičius 1983 VC30   Vilnius
31 Artūras  Buivydas  1983 VA30 VELO Šiauliai Šiauliai 
60 Hans Chistiaensen 1971 VB50 Velopeak Hunters Flanders
83 Remigijus Civinskas  1971 VB50 Velomanai Team Kaunas
146 Justinas Čapskis 1990 VC30 Komandos paieškose Vilnius
48 Albertas Čekauskas 1979 VB40 CIRKO MEŠKUTĖS Vilnius
148 Edvinas Černauskas 1994 VC19 Affidea NEKO team Vilnius
103 Lukas Daujotas 1987 VB30 VeloVilkmergė Ukmergė
57 Valdemaras Dervinis 1960 VB50 FOCUS Vilnius Vilnius
21 Andrejus Dolgovas 1987 VA30 Top Team Cycling Kaunas
147 Matas  Dominauskas 2006 VC16 Klaipėdos "Viesulo" SC Klaipėda
124 Emilijus Dragūnaitis 2008 VC14 VILKAVIŠKIO SM-DSK AIRA Vilkaviškis
111 Giedrius Frankas 1978 VB40 Velonova - Bioracer cycling team Vilnius
84 Rihards Ganulevics 1990 VB30 Riga Racing Riga
104 Vytautas Garliauskas 1998 VB19   Kaunas
49 Valdas Gasilionis 1977 VB30   Klaipėda
85 Aivaras Gavelis 1992 VB19 Antaris Team Vilnius
50 Romanas Gribovskij 1981 VB40 Dviratai-Daistatus Kaunas
125 Gytis Grigalaitis 1990 VC30 Dviratai-Daistatus Kaunas
33 Laurynas Grigas 1988 VA30 Kaunas Cycling Team Kaunas
112 Saulius Grigas 1980 VB40 Antaris Team Vilnius
149 Danielius Grigonis 1985 VC30 Decibel Racing Kaunas
150 Gintaras Gudaitis 1962 VC50 VeloRatai Kėdainiai
151 Nauris  Gumbrevičius 1965 VC50 Du Ratai Kaišiadorys
126 Justinas Gurklys 1982 VC30 Colibri Cycling Vilnius
86 Andrius Ivašauskas 1982 VB30 Impuls Racing Team Kaunas
184 Aida Ivoškaitė 2007 MC14   Kaišiadorys
32 Vytautas Jakštys 1990 VA30 Affidea NEKO team Vilnius
152 Marius Jakubonis 1979 VC40 VeloVilkmergė Ukmergė
153 Ramūnas Jančauskas 1981 VC40   Kaunas
186 Aldona Jančauskienė 1952 MC50   Telšiai
58 Darius Jankauskas 1984 VB30 Antaris Team Vilnius
154 Povilas Jankauskas 1986 VC30 Utena Cycling Team  Utena
51 Saulius Januška 1989 VB30 Dviratai-Daistatus Kaunas
1 Mantas Januškevičius 1999 VA19 LVIV Men Cycling Team ICPC Kaunas
87 Giedrius Jarmolas 1984 VB30 VeloRatai Kėdainiai
155 Leonas Jarmoška 1961 VC60 Scania Klaipeda
59 Vykintas Jocys 1984 VB30 VELO Šiauliai Šiauliai
20 Martynas  Jočys 1983 VA30 Kaunas Cycling Team Kaunas
157 Vytautas Jokubonis 1962 VC50 LTZ Racing Team Vilnius
127 Laimutis Juozapavičius 1994 VC19 NSport- Nikeliuotas špykis Alytus
182 Ugnė Juškevičiūtė 2006 MC16 VILKAVIŠKIO SM-DSK AIRA Vilkaviškis
61 Vaidas Kacevičius 1986 VB30 Impuls Racing Team Vilnius
66 Renatas Kalvaitis 1971 VB50 Velomanai Team Virbalis
158 Rimas Kanevičius 1976 VC40 - Vilnius
156 Raimondas Kaselis 1977 VC40 VeloVilkmergė Ukmergė
62 Gvidas Kaupas 1976 VB40 VELO Šiauliai ŠIAULIAI
105 Egidijus Kavaliauskas 1971 VB50 VELO Šiauliai Šiauliai 
128 Rūtenis Kavaliauskas 1975 VC40 VeloRatai Kėdainiai
9 Artūras  Kazakevičius 1992 VA19 Dviratai-Daistatus Kaunas
8 Aristidas Kelmelis 2000 VA19 Kaunas Cycling Team Kaunas
159 Ignas Kertenis 2007 VC14 Žiežmariai Žiežmariai
46 Kornelija Kertenytė 2001 MB19 Dviratai-Daistatus Žiežmariai
162 Petras Kiušas 1947 VC70 Dviratai-Daistatus Kaišiadorys
88 Mantas Kyguolis 1983 VB30 NSport- Nikeliuotas špykis Alytus
63 Saulius Klimavičius 1978 VB40 Velopeak Hunters Klaipėda
100 Pranas Knieža 1972 VB40 Velo Ghost Veloma Klaipėda
52 Igor Kozlovskij 1992 VB19 TRItonas Klaipėda
64 Saulius Krasauskas 1977 VB40 VeloRatai Kėdainiai
34 Povilas  Kvajauskas 1983 VA30 NSport- Nikeliuotas špykis Alytus
101 Irmantas Kvietinskas 1972 VB40 Velomanai Team Kaunas
36 Paulius Ladyga 1987 VA30 FOCUS Vilnius Vilnius
2 Venantas  Lašinis 1997 VA19 Klaipėdos "Viesulo" SC Klaipėda
65 Tautvydas Laucius 1967 VB50   Elektrenai
164 Titas Laurinavičius 2006 VC16 Kauno SM Gaja Kaunas
44 Paulius Lelekauskas 1977 VA40 Dviratai-Daistatus Kaunas
113 Arūnas Lipnevičius 1965 VB50 VeloRatai Kėdainiai
53 Tadas Litinskas 1983 VB30 Impuls Racing Team Kaunas
185 Monika Liutinskaitė 2008 MC14 Klaipėdos "Viesulo" SC Klaipėda
10 Dovydas Lukšas  2002 VA19 KDM-PACK Cycling Team  Vilnius
35 Tadas Mackelis 1989 VA30 Impuls Racing Team Vilnius
106 Žydrunas Mackevičius 1977 VB40 Karciama Ruzava Panevėžys
67 Viktoras Maculevičius 1990 VB30   Kaunas
163 Vaclovas Markaitis 1951 VC70 Skuodas Skuodas
129 Gabriel Martinkevič 1976 VC40 Antaris Team Vilnius
28 Egidijus Matuliauskas 1984 VA30 Impuls Racing Team Vilnius
4 Žygimantas Matuzevičius 2002 VA19 Colibri Cycling Vilnius
160 Vytautas  Mažeika 1956 VC60 NSport- Nikeliuotas špykis Alytus
54 Viktor Meduneckij 1995 VB19 Impuls Racing Team Kaunas
89 Audrius Meskys 1969 VB50 Velomanai Team Kaunas
161 Tomas Mikalauskas 1981 VC40 Monarch C.T Kaunas
11 Aivaras Mikutis 2002 VA19 Ampler Development Team Kvėdarna
130 Vaidas Misevičius 1984 VC40 VeloRatai Kedainiai
165 Augustinas Mitkus 1976 VC40   Radviliškis
90 Edgar Miuler 1997 VB19 Danske Bank Cycling Club Vilnius
68 Tomas Morozovas 1992 VB19 Antaris Team Vilnius
114 Eivydas Musteikis 1987 VB30 Velonova - Bioracer cycling team Vilnius
37 Reinoldas Musteikis 1985 VA30 Velonova - Bioracer cycling team Vilnius
25 Linas Nizevičius 1986 VA30 Dviratai-Daistatus Kaunas
183 Dovilė Norinkevičienė 1990 MC30 VeloVilkmergė Ukmergė
69 Linas Norkus 1981 VB40 VELO Šiauliai Joniškis
43 Valerijus Novikovas 1979 VA40 Kaunas Cycling Team Kaunas
70 Skalmantas Olšauskas 1995 VB19   Vilnius
119 Marius Paršeliūnas 1977 VB40 NSport- Nikeliuotas špykis Alytus
91 Dalius Pavliukovičius 1988 VB30 Affidea NEKO team Vilnius
12 Emilis Petkevičius 1993 VA19 Colibri Cycling Vilnius
71 Ernestas Petkevičius 1986 VB30 SportoManai Cycling Team Vilnius
107 Donatas Petrauskas 1994 VB19   Kaunas
172 Ričardas Petrauskas 1971 VC50   Kaunas
40 Rimas Petrusevičius 1973 VA40 UltraBike Vilnius
166 Markas Plineris 1995 VC19   Vilnius
118 Kirils Pogodins 1987 VB30 Riga Racing Riga
79 Jevgenij  Popov  1993 VB19 Velopeak Hunters Klaipėda 
92 Artūras Prokarenka 1971 VB50 VELO Šiauliai Šiauliai
108 Povilas Račkauskas 1990 VB30 Velonova - Bioracer cycling team Vilnius
38 Sarunas Radzevicius 1989 VA30 Affidea NEKO team Vilnius
93 Ignas Ramanauskas 1984 VB30 Velo Ghost Veloma Vilnius
131 Lukas Rapolavičius 1994 VC19 Dviratai-Daistatus Kaunas
22 Marius Ratkevičius 1984 VA30 Colibri Cycling Vilnius
13 Gustas Raugala 2001 VA19 KDM-PACK Cycling Team Vilnius
80 Vaidas Raugala 1971 VB50 Impuls Racing Team Vilnius
117 Rokas  Redeckis 1992 VB19 Velopeak Hunters Klaipeda
139 Edvardas Remeika 1977 VC40 Velomanai Team Kaunas
72 Rolandas Repšys 1986 VB30   Vilnius
94 Karolis Rinkevičius 1983 VB30 Impuls Racing Team Kaunas
132 Lukas  Sakavičius 2005 VC16 Bernatonio dviračių akademija Alytus 
133 Matas Sakavičius 2005 VC16 Bernatonio dviračių akademija Alytus 
24 Adolfas Sankauskis 1984 VA30 VELO Šiauliai Šiauliai
115 Irmantas Sapožnikovas 1992 VB19   Kaišiadorys
167 Vytas Severovas 1959 VC60 VELO Šiauliai Šiauliai
173 Bronius Simanavičius 1941 VC70   Vilnius
41 Dainius Simonavičius 1973 VA40 Velomanai Team Kaunas
73 Tomas Sipko 1995 VB19   Vilnius
39 Paulius Sprindys 1981 VA40 Panevėžio Klubas Dviračiai Panevezys
168 Donatas Stanionis 1977 VC40   Vilnius
95 Vytautas Stankevičius 1982 VB30 Velopeak Hunters Palanga
30 Marius Stasiūnas 1988 VA30 FOCUS Vilnius Vilnius
18 Vilius Sutkaitis 2004 VA18   Kaunas
14 Valdas Šakūnas 2002 VA19 Klaipėdos "Viesulo" SC Klaipėda
138 Rolandas Šaltupis 1983 VC30 Panevėžio Klubas Dviračiai Panevėžys
23 Donatas  Šertvytis 1991 VA30 Kaunas Cycling Team Kaunas
134 Gvidas Šinkūnas 2005 VC16 Bernatonio dviračių akademija Alytus
179 Egidjus Šivickas 1976 VC40   Vilnius
98 Sergej Špakov 1967 VB50 NSport- Nikeliuotas špykis Alytus
180 Inga Štuopienė 1974 MC40 Antaris Team Vilnius
169 Mintautas Šukys 1993 VC19   Vilnius
109 Vytautas Šulcas 1993 VB19   Kaunas
74 Mindaugas Švenčionis 1986 VB30 Dviratai-Daistatus Kaišiadorys
170 Alvidas Urniežius 1960 VC60   Šiauliai
75 Valdas Vainius 1964 VB50 Ultabike-Tova Vilnius
174 Rapolas  Valeika  2006 VC16 Klaipėdos "Viesulo" SC Klaipėda
178 Algirdas Vasiliauskas 1965 VC50 Du Ratai Žiežmariai
96 Linas Vaupšas 1987 VB30   Vilnius
19 Edgaras Veikšra 2003 VA18 Kaunas Kaunas
171 Sigitas Veikšra 1977 VC40 Kaunas Kaunas
5 Airidas  Videika 1994 VA19 NSport- Nikeliuotas špykis Alytus
110 Giedrius Vilčinskas 1976 VB40 Vėjas-Šakiai Šakiai
175 Nerijus Vilčinskas 1964 VC50   Širvintos
76 Vilmantas Vilinauskas 1979 VB40 Velo Ghost Veloma Klaipėda
116 Vytautas Vilūnas 2005 VB18 Bernatonio dviračių akademija Vilnius
99 Algis Vinskas 1974 VB40 Velomanai Team Kaunas
135 Mantas Vyšniauskas 2007 VC14 VILKAVIŠKIO SM-DSK AIRA Vilkaviškis
29 Marius Zaleskis 1982 VA30 Šilalės SM DSK Kvėdarna Kvėdarna
97 Ramūnas Zavistanavičius 1987 VB30 Devbridge Kaunas
176 Martynas Zujus 2008 VC14   Žiežmariai
137 Jurij Zukov 1955 VC60 Top Team Cycling Vilnius
177 Eimantas  Žebrauskas 2006 VC16 Klaipėdos "Viesulo" SC Klaipėda
15 RYTIS Žemaitaitis 2002 VA19 VILKAVIŠKIO SM-DSK AIRA Vilkaviškis
136 ARNAS ŽIEMYS 2008 VC14 VILKAVIŠKIO SM-DSK AIRA Vilkaviškis
78 Raimondas Žigutis 1985 VB30   Vilnius
77 Mindaugas Žiupsnys 1982 VB30 VeloRatai Kėdainiai
47 Loreta Žukauskaitė 1991 MB30   Vilnius