Užsiregistravę dalyviai

*L- laisvalaikio, S - sporto

Nr.Pavardė VardasGimimo metaiKlubasMiestasDistancijaVažiavimo tipas*
1 Andriuškevičius Mantas 1987 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus Alytus 175
2 Andriuškevičius Mantas 1987 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus Alytus 175 S
3 Antanaitis Arunas 1980 Velomanai Team Kaunas 175 S
4 Apaviciute Kristina 1988 Vilnius 80 L
5 Arminas Dzeraldas 1971 Dviratai-Daistatus Kaunas 80 L
6 Arminiene Vilma 1976 Dviratai-Daistatus Kaunas 80 L
7 Armonas Jonas 1988 Vilnius 175 S
8 Augulis Algirdas 1983 Vilnius 130
9 Bajorunas Donatas 1992 VeloPeak Hunters Klaipėda 175 S
10 Balčiūnas Mantas 1997 Kaunas Cycling Team Vilnius 130 S
11 Banys Vidmantas 1987 Impuls Racing Team Kaunas 130 L
12 Bartusevicius Lukas 1991 Kaunas 130 L
13 Baužys Vaidotas 1983 RungloriousBastards Vilnius 175 S
14 Belevičius Renatas 1981 Traku Triatlono blBurelis Rūdiškės 175
15 Belevičius Renatas 1981 Traku Triatlono Burelis Rūdiškės 175
16 Benkevicius Arunas 1983 Antaris Team Vilnius 130
17 Blaževičius Valentinas 1982 Ukmergė 130 L
18 Bronickienė Vaida 1991 NSPORT - Nikeliuotas Špykis Alytus 80 S
19 Brusokas Vilius 1992 Nsport-Nikeliuotas Špykis Alytus 175 S
20 Budra Žilvinas 1969 Vilnius 175 S
21 Buivydas Artūras 1983 VeloŠiauliai Šiauliai 175 S
22 Butkauskas Rytis 1975 Vėjas-Šakiai Šakiai 175 L
23 Butkevičius Robertas 1969 Gargždai 130 L
24 Černiauskas Kęstutis 1982 Dviratai-Daistatus Elektrenai 130 L
25 Chakimovas Danielis 1980 Klaipėda 130 L
26 Chakimovienė Severija 1982 Klaipėda 130 S
27 Ciuzelis Marius 1976 Vilnius 130 L
28 Dalgedaitė - Baškienė Raminta 1986 Vilnius 130 L
29 Dalmotas Dainius 1988 Antaris Team Vilnius 130 S
30 Dambrauskas Ramūnas 1988 VELO Šiauliai Šiauliai 175 S
31 Dapkus Marius 1977 Vilnius 80 S
32 dikinis tomas 1985 Bike Punx Kaunas 130 L
33 Dubovik Edgaras 1995 Elektrenai 175 L
34 Dudonis Povilas Vytautas 1989 NSport - Nikeliuotas špykis Alytus Vilnius 175 S
35 Dulevicius Mikas 1983 Vilnius 80 L
36 Duoba Jonas 1975 Kilkim žaibu Garliava 130 L
37 Dutkus Karolis 1991 VeloVilkmergė Ukmergė 130 L
38 Gadrus Eimantas 1992 HighPeaks Lietuva Kaunas 175 S
39 Gaidukevič Marek 1982 Antaris Team Vilnius 130 S
40 Gailevičius Deividas 1984 BestTeam Init Kaunas 130 L
41 Gaižauskas Evaldas 1991 Amber Crossfit Elektrėnai 175 L
42 GASILIONIS VALDAS 1977 Klaipeda 130 S
43 Gavelis Povilas 1979 CEO Cycling Club Vilnius 130 L
44 Gavelis Povilas 1979 CEO Cycling Club Vilnius 175 S
45 Gečas Dainius 1981 Vilnius 175 S
46 Girdzijauskaite Jurga 1988 Elektrolitas Vilnius 80 L
47 Glodenis Gytis 1990 Vilnius 130 S
48 Granickienė Birutė 1989 Kaunas 130 L
49 Gribovskij Romanas 1981 Dviratai-Daistatus Kaunas 175 L
50 Grigas Saulius 1980 Antaris Team Vilnius 130 S
51 Ivasauskas Andrius 1982 Impuls Racing Team Kaunas 130 L
52 Janiunas Audrius 1970 Vilnius 130 L
53 Jankauskas Darius 1984 Antaris Team Vilnius 130 S
54 Jankauskas Rolandas 1983 Giraitės k., Kauno r. 130 L
55 Jankauskė Vaida 1982 UTENA 130 L
56 Jankauskė Vaida 1982 UTENA 130 S
57 Januškevičius Jovaldas 1975 Jokers Santa Monica Networks Kaunas 130 L
58 Januškevičius Mantas 1999 SM "Gaja" Kaunas 175 S
59 Jočys Martynas 1983 Kaunas 175
60 Jocys Vykintas 1984 VELO Šiauliai Šiauliai 175 S
61 Jonauskis Tadas 1983 Vilnius 175 L
62 Jonuška Edas 1999 Vilnius 175 S
63 Juknevičiūtė Gabija 1992 dviračiudalys.lt-vėtrungė Anykščiai 80 L
64 Juodvirsis Marius Juodvirsis 1981 Vilnius 130 L
65 Jurgutavičius Tomas 1979 Antaris Team Vilnius 130 S
66 Jurna Danielius 1978 Jokers Vilnius 175 S
67 Karaliūtė Laura 1989 Vilnius 130 S
68 Kareiva Rimas 1981 Antaris Team Vilnius 130 S
69 Karužaitė Julija 1992 Elektrolitas Vilnius 80 L
70 Kaselis Raimondas 1977 VeloVilkmergė Ukmergė 130 L
71 Kavaliauskas Egidijus 1971 VELO Šiauliai Šiauliai 175 S
72 Kazakeviciute Ingrida 1997 Kaunas 130 L
73 Kaziukėnas Ignas 1991 Vilnius 130
74 Kaziukėnas Juozas 1989 Vilnius 130 L
75 Kazlauskas Artūras 1979 Vilnius 130 L
76 Kelmelis Aristidas 2000 Kaunas cycling team Kaunas 175 S
77 Kiela Dainius 1972 Vilnius 130 S
78 Kiela Simonas 2005 Vilnius 130 S
79 Korsakas Mindaugas 1975 Vilnius 130 L
80 Krukauskas Valdas 1972 VeloVilkmerge Ukmerge 130 L
81 Kučinskienė Dovilė 1985 Dviratai - Daistatus Kaunas 80 L
82 Kvajauskas Povilas 1983 NSPORT Nikeliuotas-špykis-Alytus Vilnius 175
83 Kvekšas Juozas 1962 Individualiai Palanga 80 L
84 Laucius Tautvydas 1967 Elektrenai 175
85 Laurenčikas Domas 1988 Impuls Racing Team Kaunas 130 S
86 Laurenčikas Domas 1988 Impuls Racing Team Kaunas 130 S
87 Lelekauskas Paulius 1977 Dviratai-Daistatus Kaunas 175 S
88 Litinskas Tadas 1983 Impuls Racing Team Kaunas 130 L
89 Liutkus Audrius 1986 Kaunas 130 L
90 Malinauskas Šarūnas 1978 Vilnius 80 L
91 Maliukevičius Rokas 1989 Fixed Gear Vilnius Vilnius 130 L
92 Matulaitis Irmantas 1978 Kaunas 130 L
93 Matulisuskas Egidijus 1984 Impuls Racing Team Vilnius 80 S
94 Matusevičius Augustinas 2001 Vilnius 130 S
95 Matuzevičius Žygimantas 2002 VMSC Vilnius 175 S
96 Mazrimas Valdas 1990 Danske Bank Cycling Club Vilnius 175 S
97 Mažuolis Justas 1987 Impuls Racing Team Kaunas 130 S
98 Mažuolis Justas 1987 Impuls Racing Team Kaunas 130 L
99 Meduneckij Viktor 1995 Impuls Racing Team Kaunas 130 L
100 Mikalauskas Giedrius 1995 Elektrėnai 175 L
101 Miliukas Vytautas 1977 Vilnius 130
102 Milius Matas 1981 Vilnius 130 S
103 Mingėla Marius 1983 Klaipėda 175 S
104 Minsevičius Marius 1983 Vilnius 130
105 Mitkus Augustinas 1976 BTT Cloud Radviliškis 80 L
106 Mockevičius Egidijus 1994 Klaipėda 130 L
107 Morozovas Tomas 1992 Antaris Team Vilnius 130 L
108 Nizevičienė Giedrė 1986 Dviratai-Daistatus Kaunas 130 S
109 Nizevičius Linas 1986 Dviratai-Daistatus Kaunas 175 S
110 Norinkevičienė Dovilė 1990 VeloVilkmergė Ukmergė 130 L
111 Oftas Nerijus 1986 VELO Šiauliai Šiauliai 175 L
112 PALECKAS ANDRIUS 1981 Kaunas 80 S
113 Pavliukovičius Dalius 1988 NEKO team Vilnius 130 S
114 Petkevičius Paulius 1989 NEKO team Vilnius 130 S
115 Petruseviciene Laura 1972 BTT Vilnius 130 L
116 Pivoriūnas Jonas 1983 Runglorious Bastards Vilnius 130 L
117 Pivoriūnė Eglė 1982 Runglorious Bastards Vilnius 130 L
118 Povilaitis Kestutis 1996 Kaunas 130 L
119 Puskunigis Artūras 1978 Vilnius 80 S
120 Pūtys Mantas 1983 Fixed Gear Vilnius Vilnius 130 S
121 Ragin Andrey 1972 Vilnius 175
122 Ramanauskas Ignas 1984 The Royal Athletic Club Vilnius 175 S
123 Rasiulis Jonas 1984 Vilnius 80 L
124 Rasiulis Marijus 1990 Vilnius 80 L
125 Remeika Edvardas 1977 Velomanai Team Kaunas 130 L
126 Repšys Rolandas 1986 Ultrabike.lt Vilnius 175 S
127 Rinkevičius Deividas 1995 Dviratai Daistatus Elektrėnai 175
128 Rudys Jonas 1980 CHAIN GANG Vilnius 175 S
129 Rusakas Tomas 1986 Fakelai Vilnius 175 S
130 Ryčkovas Valentinas 1965 Dviratai Vilnius 130 L
131 Šaulys Regimantas 1984 Runglorious Bastards Vilnius 130 S
132 Sedelskis Andrius 1985 Vilnius 175 S
133 Šeibak Marijus 1981 vilnius 175 S
134 Seliuta Justinas 1979 Vilnius 80 L
135 Šertvytis Donatas 1991 Kaunas Cycling Team Kaunas 130 S
136 Shulha Volodymyr 1993 Vilnius 130 L
137 Šilinytė Agnė 1991 Vilnius 130 L
138 Simanavičius Dainius 1979 Impuls racing team Kaunas 130 L
139 Šivickas Egidijus 1976 Vilnius 175 L
140 Stanioniene Grita 1977 Minam100 Vilnius 130 L
141 Stanionis Donatas 1977 NSport-Nikeliuotas špykis Alytus Vilnius 175
142 Stankevičius Danielius 1983 Vilnius 130 S
143 Stepankevičius Laurynas 1995 Elektrėnai 130 L
144 Strazdas Povilas 1996 BTT Cloud Vilnius 130 S,L
145 Štuopienė Inga 1974 Antaris Team Vilnius 130 S
146 Štuopis Anicetas 1975 Antaris Team Vilnius 130 S
147 Sulchanov Maksim 1983 Impuls Racing Team Vilnius 130 S
148 Švenčionis Mindaugas 1986 Dviratai-Daistatus Kaišiadorys 175 L
149 Švetkauskas Domantas 1983 Vilnius 175 L
150 Tomaševičienė Viktorija 1980 Vilnius 175 L
151 Tomaševičius Julius 1974 Tritonas Vilnius 175 S
152 Truncė Vytenis 1994 Alytus 130 L
153 Truncė Vytenis 1994 Nikeliuotas špykis -Alytus Alytus 130 L
154 Tursa Raimundas 1974 Vilnius 130 L
155 Tuzikas Tadas 1990 VeloVilkmergė Ukmergė 130 L
156 Umbražiūnas Marius 1978 FOCUS Vilnius Vilnius 130 L
157 Urba Mykantas 1984 TMB Racing Team Vilnius 130 S
158 Vainius Valdas 1964 Vilnius 130 S
159 Vaitkus Julius 1985 Vilnius 130 L
160 Vaivilavičius Audris 1973 Dviratai-Daistatus Kaunas 130 S
161 Valatka Paulius 1984 Antaris Team Vilnius 130 S
162 Varanauskaitė Ugnė 1990 Montis Magia Vilnius 130 S
163 Vasilenko Andrej 1985 Smol Katastrof Vilnius 175 L
164 Vasilkevičius Arlandas 1994 Velopeak Hunters Klaipėda 175 S
165 Venskus Algirdas 1987 Fakelai Klaipėda 175 S
166 Verikienė Aušra 1986 Runglorious Bastards Vilnius 130 L
167 Viksraitis Tautvydas 1981 Impuls Kaunas 80 S
168 Viksraitis Tautvydas 1981 Impuls Racing Team Kaunas 130 S
169 Vilčinskas Arūnas 1966 Kaunas 130 L
170 Vilčinskas Laurynas 1976 Vėjas-Šakiai Šakiai 175 S
171 Visockas Arūnas 1971 Vilnius 130 S
172 Volodko Valdemar 1992 FGV Vilnius 130 L
173 Zablockytė Eglė 1989 Panevėžys Juda :) Panevėžys 130 L
174 Zaveckas Jonas 1971 Velomanai Team Kaunas 175 S
175 Žigo Ernestas 1992 Vilnius 175 S
176 Žigo Sandra 1989 Vilnius 130 S
177 Žiogas Donatas 1978 Dviratai-Daistatus Kaunas 175 S
178 Žiogė Agnė 1984 Dviratai-Daistatus Kaunas 80 L

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com