Elektrėnų Gran Fondo plentinis dviračių maratonas 2019 rugsėjo 29 d.  

 

REZULTATAI 

 

2019 rugsėjo 29 d. sekmadienį 

Distancijos 175, 130 ir 50 km.

Startas nuo 11 val. kas 5 min 175, 130 ir 50 km.

Numerių išdavimas ir registracija vietoje nuo 9:00 val. Finišas ir laiko fiksacija uždaroma 18 val.

Startas ir finišas prie restorano-viešbučio „Perkūnkiemis“ Draugystės g. 5, Elektrėnai.

Kontrolės punktai Laičiuose (tik 50 km), Onuškyje ir Musteniuose (130 ir 175 km).

 

Renginys skirtas dviračių mėgėjams ir sportininkams palydėti plento sezoną ir pasivažinėti gražiose trasose. Gran Fondo yra nevaržybinis dviračių maratonas, kur galima palenktyniauti su draugais, ar važiuoti ramiai ir grožėtis aplinka ir skaniai pavalgyti. Dalyviams fiksuojamas laikas, bet neskiriamos vietos ir apdovanojimai.

 

Registracija iki rugsėjo 25 d. 21 val. http://dviratai.lt/elektrenu-lenktynes/elektrenu-lenktynes-registracija.html 

Registracija galioja tik užpildžius duomenis ir sumokėjus startinį mokestį į  VšĮ „Dviratai“ sąskaitą nr. LT707300010124710435, AB bankas „Swedbank“.

Mokėjimo paskirtis: Elektrėnai ir dalyvio vardą pavardę (visų dalyvių, jei mokama už kelis).

Starto mokestis 50 km distancijai 12 eur (iki 09.25 d.).

Starto mokestis 130 ir 175 km distancijoms 15 eur (iki 09.25 d.).

Mokestis nuo 09.26 d. ir renginio vietoje 20 eur.

Trims ir daugiau šeimos nariams 15 proc. nuolaida.

Nepilnamečiai gimę 2003 m. ir vyresni gali dalyvauti tik su tėvais ar globėjais, pateikus jų raštišką sutikimą numerio išdavimo metu starto vietoje.

Registruoti dalyviai gauna starto numerį, maitinimą ir pagalbą trasoje, laiko fiksavimą, atminimo medalį (tik registruoti iki 9.25 d, kitiems pagal galimybes).

 

Maitinimas:

2 maitinimo talonai Trakuose (tik Laisvalaikio grupei 130 ir 175 km) ir Elektrėnuose (visi po finišo); Sporto grupei ir 50 km sausas davinys trasos KP vietoj kibinų; 2 kontrolės-maitinimo punktai; Elektrėnuose po finišo normalaus maisto porcija (mėsiška ar vegetariška).

Trakuose Laisvalaikio grupei „Senoji kibininė“ kibinas su kiauliena. Arba kibinas su daržovėmis, kas pasirinks vegetariškai.

Kontrolės punktuose hipotoninis gėrimas, vanduo, meduoliai, kt.

 

Trasos 50, 130 ir 175 km

Nuorodos į žemėlapį, kur galima atsisiųsti gpx, kml formato bylas

50 km https://tinyurl.com/ycqdqz75

130 km klasikinė https://tinyurl.com/y9azklwt

175 km https://tinyurl.com/y8d4xq3l

 

Atsisiųsti gpx tiesiogiai:
 
 

Trasos parinktos asfaltuotais ramaus eismo keliais su gražiu kraštovaizdžiu.

 

Dalyviai važiuoja savarankiškai trasoje pagal gpx failą, įrašytą į telefoną ar navigatorių. Distancijos nepaženklintos, bet lengvai atpažįstamos. Prieš startą bus instruktažas.

Važiavimas vyksta bendro naudojimo keliuose be eismo apribojimų, visi dalyviai privalo laikytis Kelių eismo taisyklių ir kiekvienas atsakingas už savo elgesį bei jo pasekmes.

 

Kiekvienoje distancijoje lydintis transportas ir kontrolės punktas (KP). Jame bus vandens, hipotoninio gėrimo, sausainių, ir privalomas antspaudas ant numerio. KP veiks ribotą laiką.

 

Dalyviai gali trumpinti kelią ir pasitraukti iš renginio bet kurioje vietoje. Nepravažiavus pilnos trasos neužskaitomas galutinis finišas ir neteikiamas finišuotojo medalis.

 

Grupės, tvarka ir laiko fiksacija

Registracijoje pasirinkti Sporto arba Laisvalaikio grupę.  

Sporto grupę rekomenduojame, kas nori ir gali važiuoti greitai su panašaus pajėgumo dalyviais. Sporto grupės dalyviai gaus sausą davinį pasiimti į trasą ir galės pasistiprinti KP, kur bus žymimas numeris. Sporto grupė nestoja Trakuose kibinų.  

 

Laisvalaikio grupę rekomenduojame, kurie nori minti ramiau, sustoti Trakuose kibinų. 

 

Po starto prie „Perkūnkiemio“ dalyviai iš eigos pagal tempą išsiskirsto į grupeles ar pavieniui ir važiuoja pasirinktą distanciją patogiu greičiu, sustodami kada reikia ir atsižymėdami KP ant starto numerio, kuris užsegtas ant vairo. Kiekviena grupelė pati reguliuojasi savo tempą, važiavimo tvarką, sustojimų trukmę.

 

Lenktyniaujantiems trasoje, Geibonių sodų pradžioje (užkilus į paskutinę įkalnę) bus finišo ženklas. Už jo rekomenduojame varžymąsi baigti ir iki finišo Elektrėnus pravažiuoti ramiai.

 

Sporto ir Laisvalaikio grupes lydės atskiri automobiliai. Nepataisomai sulūžus dviračiui ar kitu rimtu atveju organizatoriai paims dalyvį su dviračiu į savo mašiną ir paveš iki Trakų, Vievio ar į finišą Elektrėnuose.

 

Dalyviams bus matuojamas finišo laikas rankiniu būdu, minutės tikslumu. Bus paskelbtas visų dalyvių finišo protokolas, neskiriant vietų ir nugalėtojų. Maitinimo ir stovėjimo laikas įskaičiuotas į bendrą finišo laiką. Tarpiniai laikai nefiksuojami. Tarpiniuose punktuose Onuškyje ir Musteniuose dalyviai bus pažymėti specialiu antspaudu ant numerio. Finišas galioja ir finišuotojo medalis įteikiamas tik su šiais žymėjimais.

 

Restoranas-viešbutis „Perkūnkiemis“ prieš startą prekiaus kava, arbata, lengvais patiekalais. Po finišo dalyviai su maisto talonu gaus specialiai paruošto patiekalo porciją, ir galės įsigyti kitų patiekalų pagal specialų renginio meniu.

 

Reikalavimai dalyviams

Dalyviams privalomas šalmas ir tvarkingas dviratis su veikiančiais stabdžiais, dviračio šviesos priekyje ir gale. Galinis raudonas mirksiukas privalo šviesti pastoviu režimu be mirksėjimo, kad neakinti važiuojančių iš paskos. Turėti atsarginę kamerą, pompą, menteles padangos montavimui, daugiafunkcinį įrankį, pinigų, gertuvę, telefoną. Apsirengti pagal orą.

Pradurtas kameras ir smulkius gedimus dalyviai tvarkosi savarankiškai kelyje.

Galima pasiimti vieną nedidelę kuprinę su asmeniniais daiktais, papildomais rūbais ir padėti ją lydinčiose mašinose, kad pasiimti ko reikia pakeliui maitinimo punktuose. Kuprinė gali grįžti į finišą gan vėlai, tik renginio gale.

 

Dalyvis pats atsako už savo turtą ir sveikatą, materialinę ir kitokią žalą sau ir aplinkiniams susijusią su dalyvavimu renginyje. Dalyviai neturi jokių pretenzijų organizatoriams dėl nelaimingų atsitikimų ar materialinių nuostolių, patvirtindami tai parašu registracijos metu.

 

Palyda trasoje, maitinimo punktai, atsižymėjimas ant starto numerio

Darius 8-698-26426 trasa 130 km ; Linas 8-699-33661 trasa 175 km; Arūnas 8-686-36022 maitinimo punktas Onuškyje (130 ir 175 km).

 

Informacija http://dviratai.lt/elektrenu-lenktynes.html  

https://www.facebook.com/Dviratai/

 

Renginio partneriai

Restoranas-viešbutis „Perkūnkiemis“,  Elektrėnai http://www.perkunkiemisplius.lt

„Senoji kibininė“ – vieta Jūsų šventei, Trakai. http://www.kibinas.lt/

„Maistas Sportui“, Maironio g. 10, Kaunas https://maistassportui.lt/