Elektrėnų Gran Fondo plentinis dviračių maratonas 2020 spalio 4 d.  

 

#EGF 2020-10-04 Rezultatai

#EGF 2019-09-29 Rezultatai

 

2020 spalio 4 d. sekmadienį 

Distancijos 175, 130 ir 80 km.

Startas nuo 11 val. kas 5 min 175, 130 ir 80 km.

Numerių išdavimas ir registracija vietoje nuo 9:00 val. Finišas ir laiko fiksacija uždaroma 18 val.

Startas ir finišas prie restorano-viešbučio „Perkūnkiemis“ Draugystės g. 5, Elektrėnai.

Bus 2 kontrolės punktai trasoje (vietos nurodytos vėliau).

 

Renginys skirtas dviračių mėgėjams ir sportininkams palydėti plento sezoną ir pasivažinėti gražiose trasose. Gran Fondo yra nevaržybinis dviračių maratonas, kur galima palenktyniauti su draugais, ar važiuoti ramiai ir grožėtis aplinka. Dalyviams fiksuojamas laikas, bet neskiriamos vietos ir apdovanojimai.

 

Registracija iki spalio 1 d. 21 val. http://dviratai.lt/elektrenu-lenktynes/elektrenu-lenktynes-registracija.html 

Registracija galioja tik užpildžius duomenis ir sumokėjus startinį mokestį į  VšĮ „Dviratai“ sąskaitą nr. LT707300010124710435, AB bankas „Swedbank“.

Mokėjimo paskirtis: Elektrėnai ir dalyvio vardą pavardę (visų dalyvių, jei mokama už kelis).

Starto mokestis 20 eur (iki spalio 1 d.).

Mokestis nuo spalio 2 d. ir vietoje 25 eur.

Nepilnamečiai gimę 2002 m. ir vyresni gali dalyvauti tik su tėvais ar globėjais, pateikus jų raštišką sutikimą numerio išdavimo metu starto vietoje.

Registruoti dalyviai gauna starto numerį, laiko fiksavimą, 2 maitinimo punktus ir palydą trasoje (80 km 1 punktas trasoje), maitinimą po finišo. Finišuotojo medaliai (ribotas kiekis).  

 

Maitinimas:

2 kontrolės-maitinimo punktai trasoje (80 km 1 punktas); Elektrėnuose po finišo normalaus maisto porcija (mėsiška ar vegetariška).

Kontrolės punktuose hipotoninis gėrimas, vanduo, bananai, snickeriai, meduoliai.

1 punktas (tik 130 km ir 175 km) prie Onuškio, stovės mašina ir vėliava.

2 punktas visoms trasoms Musteniuose, įmonėje Skanovė.lt kur bus galima pasivaišinti Skanovė.lt produktais.

https://goo.gl/maps/Hdbc8TYJhsjS22Uv9 

 

Trasos 80, 130 ir 175 km

Nuorodos į žemėlapį, kur galima atsisiųsti gpx, kml formato bylas

80 km Strava https://www.strava.com/routes/2743777209096594532 

80 km Garmin Connect https://connect.garmin.com/modern/course/43306953 

130 km klasikinė https://tinyurl.com/y9azklwt

130 km Strava https://www.strava.com/routes/10708979 

130 km Garmin Connect https://connect.garmin.com/modern/course/43306825 

175 km https://tinyurl.com/y8d4xq3l

175 km Strava https://www.strava.com/routes/21916798 

175 km Garmin Connect https://connect.garmin.com/modern/course/43306906 

 

Atsisiųsti gpx tiesiogiai:
175 km trasa gpx       
 

Trasos asfaltuotais ramaus eismo keliais su gražiu kraštovaizdžiu.

 Važiavimas prieš laikrodžio rodyklę. 

Dalyviai važiuoja savarankiškai trasoje pagal gpx failą, įrašytą į telefoną ar navigatorių. Distancijos nepaženklintos, bet lengvai atpažįstamos. Prieš startą bus instruktažas.

Važiavimas bendro naudojimo keliais be eismo apribojimų. Dalyviai turi laikytis Kelių eismo taisyklių ir kiekvienas atsakingas už savo elgesį bei jo pasekmes.

 Kiekvienos distancijos pagrindinę didelę grupę lydės mašina. Trasoje maitinimo punktai veiks ribotą laiką.

 

Dalyviai gali trumpinti kelią ir pasitraukti iš renginio bet kurioje vietoje. Apie tai būtina informuoti organizatorius. Nepravažiavus pilnos trasos rezultatuose žymima DNF. 

 

Grupės, tvarka ir laiko fiksacija

Registracijoje pasirinkti Sporto arba Laisvalaikio grupę.  Jūsų patogumui. Matysite, kas nusiteikę važiuoti greitai sportiškai, kas ramiai ir prieš startą galite pasiderinti su kuo važiuosite. Daugiau tai nieko nereiškia :-)

 

Po starto prie „Perkūnkiemio“ dalyviai iš eigos pagal tempą išsiskirsto į grupeles ar pavieniui ir važiuoja pasirinktą distanciją sau patogiu greičiu, sustodami kur nori pailsėti ir maitinimo punktuose. Kiekviena grupelė pati reguliuojasi savo tempą, važiavimo tvarką, sustojimų trukmę.

Lenktyniaujantiems rekomenduojame varžymą baigti ties Elektrėnų miesto ženklu (už Geibonių sodų). Paskutinius km per miestą pravažiuoti ramiai atsikvėpimui. 

Kiekvienos distancijos didžiausią grupę lydės atskiri automobilis. Nepataisomai sulūžus dviračiui ar kitu rimtu atveju organizatoriai paims dalyvį su dviračiu į savo mašiną ir paveš iki Trakų, Vievio ar į finišą Elektrėnuose.

 

Dalyviams bus matuojamas finišo laikas rankiniu būdu, minutės tikslumu. Bus paskelbtas visų dalyvių finišo protokolas, neskiriant vietų ir nugalėtojų. Maitinimo ir stovėjimo laikas įskaičiuotas į bendrą finišo laiką. Tarpiniai laikai nefiksuojami. Finišuotojo medalis įteikiamas po finišo pirmiesiems jo pageidaujantiems (kiekis ribotas).

 

Restoranas-viešbutis „Perkūnkiemis“ prieš startą prekiaus kava, arbata, lengvais patiekalais. Po finišo dalyviai su maisto talonu gaus atsistatymo patiekalo porciją, ir galės įsigyti kitų patiekalų pagal specialų renginio meniu.

 

Reikalavimai dalyviams

Dalyviams privalomas šalmas ir tvarkingas dviratis su veikiančiais stabdžiais, dviračio šviesos priekyje ir gale. Galinis raudonas mirksiukas privalo šviesti pastoviu režimu be mirksėjimo, kad neakinti važiuojančių iš paskos. Turėti atsarginę kamerą, pompą, menteles padangos montavimui, daugiafunkcinį įrankį, pinigų, gertuvę, telefoną. Apsirengti pagal orą.

Pradurtas kameras ir smulkius gedimus dalyviai savarankiškai tvarkosi kelyje.

Galima pasiimti vieną nedidelę kuprinę su asmeniniais daiktais, papildomais rūbais ir padėti ją lydinčiose mašinose, kad pasiimti ko reikia pakeliui maitinimo punktuose. Kuprinė gali grįžti į finišą gan vėlai, tik renginio gale.

 

Dalyvis pats atsako už savo turtą ir sveikatą, materialinę ir kitokią žalą sau ir aplinkiniams susijusią su dalyvavimu renginyje. Dalyviai neturi jokių pretenzijų organizatoriams dėl nelaimingų atsitikimų ar materialinių nuostolių, patvirtindami tai parašu registracijos metu.

 

 Informacija http://dviratai.lt/elektrenu-lenktynes.html  

https://www.facebook.com/events/1104102573317915/ 

 

Renginio partneriai

Restoranas-viešbutis „Perkūnkiemis“,  Elektrėnai http://www.perkunkiemisplius.lt

„Maistas Sportui“, Savanorių pr. 204, Kaunas https://maistassportui.lt/  

Skanove.lt - tai aukščiausios kokybės maisto produktai internetu tiesiai iš gamintojo https://www.skanove.lt/ 

 

Projektas "Dviračių mėgėjų renginiai ir lenktynės sveikam ir aktyviam gyvenimui" bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra